Bitdefender GravityZone Enterprise Security

Fiziksel, sanal ve bulut ortamları için Katmanlı Yeni Nesil Güvenlik

DEMO TALEP FORMU

Ofisiniz, veri merkeziniz ve bulut için bir uç nokta güvenlik çözümü

Bitdefender’ın Enterprise Security, bağımsız testlerde sürekli olarak birinci sırada yer alan yeni nesil güvenliği sunar. Tüm uç noktalar için güvenilir bir ortam yaratma maliyetini düşürmek için tek bir yönetim platformundan yararlanır. Enterprise Security, kuruluşların, hangi güvenlik hizmetlerinin uygulanacağını seçme esnekliği ile Veri Merkezleri, Fiziksel Bitiş Noktaları, Mobil Aygıtlar ve Exchange posta kutuları için özel koruma sağlamasına olanak tanır. Tüm hizmetler, ölçeklendirilebilir ve sağlam şirket içi GravityZone Control Center konsolundan sorunsuz bir şekilde yönetilir.

Esnek Kurumsal Güvenlik Çözümü

Tek bir, sağlam, şirket içi GravityZone Control Center konsolundan istediğiniz sayıda uç nokta veya posta kutusu için koruma dağıtmak ve yönetmek istediğiniz güvenlik hizmetlerini seçin.

Ofisler ve Veri Merkezleri için en iyi performans

Bitdefender, kullanıcı deneyimini ve konsolidasyon oranlarını büyük ölçüde iyileştirerek, en küçük kaynak kullanımına sahip ofisler ve veri merkezleri için önde gelen yeni nesil koruma sağlar.

Basitleştirilmiş Güvenlik Yönetimi

Sanal bir cihaz olarak sunulan GravityZone Control Center konsolu, hızlı ve kullanılabilirliği yüksek olan herhangi bir sayıda uç noktayı korumak için kolayca kurulur ve kolayca ölçeklenir.

GRAVITYZONE SECURITY FOR VIRTUALIZED ENVIRONMENTS

Protect datacenters with a dedicated security solution built from the bottom up for virtualized and hyperconverged infrastructures. Security for Virtualized Environments ensures the best performance, infrastructure consolidation ratios and application response times.

GRAVITYZONE SECURITY FOR ENDPOINTS

Kahramanlık Powershell ve diğer script tabanlı saldırılar Kimlik Avı Dosyasız saldırılar Fidye Yazılımı Bilinmeyen Kötü Amaçlı YazılımFidye yazılımı, kimlik avı, veri ihlali dahil olmak üzere siber tehditlere dayanabilmek

GRAVITYZONE SECURITY FOR MOBILE DEVICES

BT müdahalesini ve çabasını en aza indirirken organizasyonların uyumluluğu korumalarına yardımcı olan bütüncül bir yaklaşım uygulamak. Sıkıca GravityZone Kontrol Merkezi’ne entegre, yöneticilerin iş yüküne katkıda bulunan “başka bir çözüm” değildir.

GRAVITYZONE SECURITY FOR EXCHANGE

Microsoft Exchange posta sunucularını önde gelen antispam ve antimalware teknolojileriyle koruyun. Özel e-posta güvenliği kurmak ve dağıtmak için hızlı ve aynı GravityZone Kontrol Merkezi konsolundan yönetilir.

GRAVITYZONE INTEGRATED PATCH MANAGEMENT ADD-ON

Yamalı sistemler, kuruluşları kötü amaçlı olaylara, salgınlara ve veri ihlallerine karşı duyarlı hale getirir. İşletim sisteminizi ve Uygulamalarınızı GravityZone Patch Management ile tüm Windows kurulum üssünde (iş istasyonları, fiziksel sunucular ve sanal sunucular) güncel tutun.

GRAVITYZONE INTEGRATED FULL DISK ENCRYPTION ADD-ON

Windows (BitLocker) ve Mac (FileVault) tarafından sağlanan şifreleme mekanizmalarından yararlanarak tüm uç nokta sabit diskine ilişkin verileri korur. Tam uyumluluk ve maksimum performans sağlamak için yerel cihaz şifrelemesinden faydalanır.

Sizin için buradayız

İster telefonla, ister web, sohbet veya e-posta yoluyla, özel destek ekibimiz kurulum, kurulum ve diğer sorularınız için size yardımcı olmak için burada.

DESTEK

HyperDetect ™ Uygulama Öncesi Saldırıları Engeller

GravityZone Enteprise Security, özel yerel makine modelleri, bilgisayar korsanlığı araçlarını tespit etmek için eğitilmiş davranış analizi teknikleri, istismarlar ve kötü amaçlı yazılım gizleme teknikleri kullanan yeni nesil bir katman olan HyperDetect ile birlikte gelir. Hem geleneksel son nokta hem de “yeni nesil AV” savunmasının kaçırdığı saldırıları etkili bir şekilde engeller.

  • Kahramanlık
  • Powershell ve diğer script tabanlı saldırılar
  • Kimlik Avı
  • Dosyasız saldırılar
  • Ransomware
  • Bilinmeyen kötü amaçlı yazılım