Gravity Zone Managed EDR

Yönetilen Endpoint tespiti ile güvenlik yeteneklerinizi anında genişletin ve ağınızı koruyun

DEMO TALEP FORMU

ÇALIŞMA VE ÖNLEM İLE KESİNLİKLE TEHLİKELERİN KEŞFETİLMESİ VE DURDURULMASI

Bitdefender GravityZone Yönetilen Uç Nokta Tespiti ve Yanıt Hizmeti (MEDR), izinsiz giriş yapılabilecek tespit edilemeyen tehditleri ve zararlı etkinlikleri tespit etmekten sorumlu yönetilen bir tehdit izleme hizmetidir. Bitdefender Labs'ın güvenlik uzmanlarından oluşan seçkin bir güvenlik ekibinin kadrosunda, GravityZone Ultra’nın EDR özelliğini, 7 gün 24 saat boyunca çevreyi gizli ve yıkıcı kötü amaçlı yazılımlara karşı izleme, müşterilere bildirme ve uygun önlemleri alma yeteneklerini tamamlar. Yönetilen tehdit algılama, otomatik uyarı ve uyarı analizi sunar.

medr

POTANSİYEL SALDIRILARI İZLEME

Bitdefender GravityZone Ultra kurulumunuz, entegre EDR yetenekleri kullanılarak 7/24 izlenir.

POTANSİYEL SALDIRILARIN BİLDİRİMİ

Bitdefender Hizmetleri, GravityZone Ultra ortamınız, Bitdefender Labs tarafından bir soruşturma başlatıldığını belirten olası bir ihlal olayı yarattığında sizi bilgilendirecektir. Soruşturmanın sonucu, kötü niyetli bir olayın yapısını doğrulayacak ve bir eylem planı önerecektir.

KULLANICI KAYNAKLI UYARI İNCELEME VE DEĞERLENDİRME

GravityZone Ultra kurulumunuzda keşfettiğiniz bir olayın geçerliliği hakkında istediğiniz zaman bilgi alabilir ve bir soruşturma talep edebilirsiniz. Soruşturmanın sonucu, kötü niyetli bir olayın yapısını doğrulayacak ve bir eylem planı önerecektir.

ÇEYREK BAZDA RAPORLAMA

Her üç ayda bir, Bitdefender, kök neden analizleri, en yaygın şüpheli olaylar ve en çok hedeflenen makineler dahil olmak üzere müşterinin ortamındaki etkinliği özetleyen bir rapor sunacaktır.

Yapı

medr

EDR çok kolay, gerçekten kullanabilirsiniz

Geleneksel EPP işlevselliklerinin ötesine geçen GravityZone Ultra, güvenlik analistlerine ve olay müdahale ekiplerine, şüpheli etkinlikleri tetiklemek ve araştırmak için ihtiyaç duydukları araçları ve gelişmiş tehditlere yeterli şekilde yanıt vermelerini sağlar:

 • Gerçek zamanlı algılama ve otomatik düzeltme
 • Hızlı olay triyaj, soruşturma ve cevap
  • Şüpheli etkinlik tespiti
  • Şüpheli etkinlik doğrulama ve uyarı triyajı
  • Tek tıkla olay yanıtı
 • Uzlaşma Öncesi ve Sonrası Adli Tıp (Kök Sebep Analizi)
 • Tehdit avı için güncel ve tarihi veri araması
  • IOCs
  • MITRE etiketleri
  • İşlemler, Dosyalar, Kayıt defteri girdileri veya diğer parametreler

medr

Sizin için buradayız

İster telefonla, ister web, sohbet veya e-posta yoluyla, özel destek ekibimiz kurulum, kurulum ve diğer sorularınız için size yardımcı olmak için burada.

DESTEK