Bitdefender antivirüs ürününü satın aldınız fakat aktivasyon kodunuz gelmedi mi?

Kredi kartınızla ödeme yaptıktan sonra satın alınan Bitdefender antivirüs ürünleri için etkinleştirme kodunuz genellikle hemen e-posta ile gönderilecektir.


 

Kart ile ödeme yaptıysanız ve Bitdefender kodunuzu başarılı bir ödeme tarihinden itibaren 30 dakika içinde almadıysanız, yapmanız gerekenler:

1. Posta kutunuzdaki tüm klasörleri, özellikle Spam veya Önemsiz klasörlerini kontrol edin. E-posta bir anti-spam filtresi tarafından engellenmiş olabilir.

2. Lütfen biraz daha bekleyin. Beklenmedik sorunlar olabilir ve bu durumlardan dolayı gecikme yaşanabilir. Bununla birlikte, kodu en geç 24 saat içinde almalısınız. Burada bulunan iletişim formunu doldurabilir ya da iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

İstisnai bir durumda, sisteminiz kod gelene kadar güvende tutmak için sipariş ettiğiniz Bitdefender antivirüs çözümlerimizin deneme sürümünü yükleyebilirsiniz .

3. Satın alma sırasında doldurduğunuz e-postanın doğru olduğundan emin olun. Bu, sistemimizin etkinleştirme kodunu doğru e-posta adresine göndermesini sağlamak içindir.

Aktivasyon kodunuzu 24 saat içinde almadıysanız, lütfen bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.